پنل اس ام اس پیامک ایرانیانپیامک ایرانیان smspanel

payamak iranian

پیامک ایرانیان - payamak iranian

چاپ

پیامک ایرانیان

پیامک ایرانیان با مدیریتی قویتر از گذشته تقدیم میکند:
SMS یا Short Message Service (به فارسی=پیامک) جزئی از زندگی روزمره همه ما انسان ها شده است. استفاده از پنل اس ام اس برای ارسال و دریافت پیامک با سرعت بسیار بالا از طریق اینترنت یکی از ملزومات هر کسب و کار به شمار می آید.

امروزه شرکت ها ترجیح می دهند از طریق ارسال SMS با مشتریان خود در ارتباط باشند و با توجه به هزینه مناسب این رسانه و قابلیت مکانیزه کردن ارسال پیام به افراد طی یک فرایند کاری (مثلا خرید یا سفارش یک محصول توسط مشتری) و یا در راس زمان تنظیم شده (مثلا تبریک سالروز تولد افراد) استفاده از پنل های اس ام اس آنلاین بسیار محبوب و پر طرفدار هستند.
اما استفاده از پنل های پیامک نیازمند پشتیبانی قوی و ارائه سرویس های مناسب و راهکارهای مکانیزه مفید می باشد. از طرفی کاربرپسند بودن محیط نرم افزار ارسال اس ام اس و یا پنل پیامک بسیار مهم است.
همچنین قابلیت کدنویسی و تولید برنامه های ارسال اس ام اس و اتصال قسمت های مختلف وب سایت به سیستم ارسال پیامک هم مورد تقاضای اکثر برنامه نویسان است.

پیامک ایرانیان با درک این نیاز در جامعه، اقدام به طراحی و راه اندازی سرویس اختصاصی ارسال اس ام اس آنلاین و ارائه پنل ارسال پیامک نموده است و راهکارهای آماده ای را مبتنی بر این وب سرویس به صاحبان وب سایت های جوملایی، وردپرس، ویبلتن، WHMCS و... ارائه داده است.
از آنجا که قابلیت برنامه نویسی در این وب سرویس از اهداف اولیه پیامک ایرانیان به شمار می رود، API مرتبط با زبانهای برنامه نویسی مختلف بصورت رایگان به برنامه نویسان عرضه می شود.

مشتریان پیامک ایرانیان می توانند از طریق دریافت پنل رایگان SMS اقدام به ارسال و دریافت اس ام اس های خود با سرعت 3000 پیامک در دقیقه نموده و از امکانات بسیار مفید سامانه مانند نظرسنجی و یا ارسال اس ام اس انبوه و تبلیغات اس ام اسی با در دست داشتن بانک اطلاعات مشاغل مختلف و یا مناطق پستی و یا شهر و روستاهای کشور استفاده نمایند.

برنامه نویسان محترم نیز می توانند با دراختیار داشتن API و نمونه کدهای ارسال اس ام اس به زبان ASP - PHP - C# - Java - نسبت به ساخت افزونه و نرم افزار ارسال اس ام اس اختصاصی خود اقدام نمایند.
همچنین افزونه های آماده ارسال اس ام اس برای سیستم های مدیریت محتوا مانند جوملا و وردپرس به رایگان ارائه می شود و طراحان وب سایت و صاحبان سیستم های مدیریت محتوا می توانند افزونه های مربوطه را دانلود و بر روی سایت خود نصب نمایند.

پیامک ایرانیان همواره قصد داشته بهترین امکانات را برای صاحبان شرکت ها، سازمانها، انجمن ها و برنامه نویسان عزیز فراهم کند، لطفاً در صورت مشاهده هرگونه نقص در ارائه خدمات و یا افزونه ها و panel sms و درگاه ارسال اس ام اس از طریق فرم درخواست و یا تماس با شماره 09366872552 به ما اطلاع دهید و با تیم پیامک ایرانیان در اتباط باشید.


مدیر تیم پیامک ایرانیان - ستار رضایی

 

تعرفه های اس ام اس پیامک ایرانیانسطح ١ سطح ٢ سطح ٣ سطح ٤ سطح ٥ سطح ٦ سطح ٧ سطح ٨ سطح ٩
پیامک فارسی (تومان)خطوط 1000 و 3000 14,9 13,8 13,6 13,4 13,2 13 12,8 12,6 12,4
پیامک فارسی (تومان) خطوط 5000 13.5 12,8 12,6 12,4 12,2 12 11,8 11,6 11,4
حداقل خرید (تومان)

30,000

200,000 600,000 1,100,000 2,250,000 3,500,000 4,800,000 5,900,000 7,000,000
خرید و فعال سازی آنلاین خرید آنلاین پنل اس ام اس پیامک ایرانیان
خرید آنلاین پنل اس ام اس پیامک ایرانیان
خرید آنلاین پنل اس ام اس پیامک ایرانیان
خرید آنلاین پنل اس ام اس پیامک ایرانیان
خرید آنلاین پنل اس ام اس پیامک ایرانیان
خرید آنلاین پنل اس ام اس پیامک ایرانیان
خرید آنلاین پنل اس ام اس پیامک ایرانیان
خرید آنلاین پنل اس ام اس پیامک ایرانیان
خرید آنلاین پنل اس ام اس پیامک ایرانیان
کلیه پنل های کاربری معاف از مالیات بر ارزش افزوده هستند.
هزینه پیامک لاتین 2.5 برابر پیامک فارسی است.
شش خط عمومی رند از تمامی اپراتورها بصورت امانی در پنل قرار داده شده است.
هزینه خط اختصاصی 16 هزار تومان است.


اشتراک گذاری در گوگل پلاس
اشتراک گذاری در فیس بوک
اشتراک گذاری در تویتر
اشتراک گذاری در لینکدین
از آخرین بروزرسانی ها و امکانات با خبر شوید. Google+
LiveZilla Live Help