پنل اس ام اس پیامک ایرانیانپیامک ایرانیان smspanel

بسته اختصاص برای طراحان وب

بسته اختصاص برای طراحان وب

چاپ

پیامک ایرانیان با رویکردی منحصر بفرد سرویس های ویژه ای را به طراحان وب سایت های اینترنتی ارائه میدهد . امروزه با توجه به رقابت شدیدی که در این حیطه طراحی وب سایت های اینترنتی وجود دارد طراحانی برنده هستند که وب سایت هایی را برای مشتریان خود طراحی نمایند که علاوه بر طراحی مناسب و مطابق با نیاز مشتری دارای ارزش افزوده مضاعف باشد .

در همین راستا بسته ای را به شما پیشنهاد مینماییم که با توجه به هزینه کم ان میتوانید ان را برای سایت هایی که طراحی مینمایید خریداری نمونده و مشتری خود را در زمان تجویل متعجب نمایید . علاوه بر اتکه شما قادر خواهید بود تا با خرید پنل بسته طراحان سایت قدرت رقابت خود را نسبت به سایرین بالا ببرید امکانات دیگری را نیز در نظر گرفته ایم که موجب کاهش هزینه های شما شده و بر ارزش سایتی که طراحی نموده اید میافزاید . از جمله این امکانات امکان استفاده از امکاناتی است که در لابراتوار پیامک ایرانیان منتشر میشود .

این امکانات در حقیقت برنامه های کاربردی میباشد که به شما اجازه میدهد تا قسمت های مختلف سایت خود را به درگاه ارسال پیام کوتاه پیامک ایرانیان متصل نمایید .

تعرفه قیمتی پنل های طراحان وب:


خط اختصاصی هزینه خط تعداد پیامک نرخ پیامک هزینه کل

16,000

14 30,000 تومان


مشخصات پنل های طراحی پیامک ایرانیان:


نگارش آسان پیامک: به کمک سیستم موجود در سامانه قادر خواهید بود تا پیامک های خود را براحتی تایپ و برای مخاطب و یا مخاطبین ارسال نمایید
مدیریت هزینه ها : بوسیله امکانات موجود در پنل های اختصاصی پیامک ایرانیان شما قادر خواهید بود مدیریت کاملی بر هزینه های انجام شده در راستای ارسال پیامک های خود داشته باشید
ارسال متناظر پیامک ها : این بخش به شما امکان می دهد که برای هر شماره یک متن متناظر در نظر گرفته و یکجا ارسال نمایید. شما قادر خواهید بود تا برای هر شماره متنی جداگانه را تعیین نموده و همه یکجا ارسال نمایید
ارسال بر اساس منطقه جغرافیائی : در این نوع ارسال شما میتوانید استان ، شهر و حتی محله مورد نظر خود را مورد هدف قرار داده و برای آن منطقه خاص جغرافیایی پیامک ارسال نمایید
ارسال کارت ویزیت : شما همچنین قادر خواهید بود تا کارت ویزیت شخصی خود را به شماره های دلخواه ارسال نمایید این امکان موجب میگردد تا اطلاعات تماس شرکت ، سازمان و .. شما به صورت خودکار در تلفن همراه گیرنده ذخیره گردد
دفترچه تلفن : جهت مدیریت هرچه بهتر شماره های تماس شما امکان ایجاد دفترچه تلفن و ثبت مشخصات گیرندگان برای شما فرآهم آمده است
امکان نظر سنجی : همچنین شما قادر خواهید بود نظر سنجی های پیامکی را برای مخاطبان خود تعریف نموده و از ان ها بخواهید با ارسال کد مخصوص در نظر سنجی شما شرکت نمایند.
پاسخ گویی خودکار : مشترکینی که دارای خط اختصاصی میباشند میتوانند از امکانات پاسخ گویی خودکار پیامک استفاده نمایند بدین ترتیب که با ارسال پیامک به خط مشترک از طرف سایرین پاسخ خودکاری که قابل تنظیم میباشد برای وی ارسال میگردد
مشاهده صورت حساب : جهت کنترل و مدیریت هرچه بهتر منابع مالی قسمتی در پنل ها در نظر گرفته شده است که لیست تراکنش های مالی هر مشترک تماما نمایش داده خواهد شدپیامک ایرانیان امکان سفارش برخط همراه با پرداخت آنلاین به کارت های شتاب را برای شما فراهم آورده است . لذا شما میتوانید با پر نمودن فرم زیر و پرداخت انلاین صورتحساب خود در پیامک ایرانیان ثبت نام نموده و بصورت آنلاین و لحظه ای مشخصات کاربری خود را دریافت دارید .


کلیه امکانات و سطوح دسترسی پنل های سطح 1 تا 9 یکسان بوده و تنها در هزینه ارسال پیامک متفاوت هستند.

استفاده از وب سرویس برای تمامی پنل ها رایگان میباشد

خط ارسال به صورت اشتراکی میباشد و استفاده از ان رایگان میباشد لذا شما میتوانید از لحظه تایید سفارش خود اقدام به ارسال پیامک انبوه نمایید و یا از داخل پنل اقدام به تهیه خط اختصاصی نمایید.

ارسال اسکن و یا تصویر کارت ملی برای درخواست کنندگان جهت احراز هویت متقاضی الزامی است


لطفا قوانین ارسال پیامک ایرانیان را مطالعه نمایید


 • ارسال كننده موظف به رعايت ضوابط ،استانداردها و دستورالعمل هاي ابلاغي از سوي شركت ارتباطات سيار مي باشد .
 • شما موظف به رعايت قوانين دولت الكترونيك از قبيل قوانين امنيتي اينترنت ، قوانين امنيتي سيستم هاي اطلاعاتي كامپيوتر PRC و قوانين محرمانگي اينترنت مي باشيد .
 • نبايد نسبت به ارسال پيام هاي تجاري نا خواسته بدون رضايت قبلي كاربران انتهائي اقدام كند ،و مسئوليت ارسال هرگونه پيام تجاري براي كاربران بدون رضايت قبلي آنها به عهده صاحب خط مي باشد.
 • در ارسال پيام هاي تجاري نبايد از Header هاي فريبنده جهت مخفي نمودن هويت فرستنده استفاده نمائيد و همچنين نبايد از عناوين موضوعي اشتباه يا گمراه كننده استفاده شود.
 • چنانچه قانون براي فرستندگان پيام هاي نا خواسته در صورت عدم رضايت گيرندگان جريمه هاي پيش بيني نمايد ، صاحب خط متعهد به پرداخت جريمه ها در صورت نقص قانون مي باشد.
 • شما متعهد مي باشيد كليه قوانين مصوبه كه ممكن است در آينده براي ارسال پيام هاي نا خواسته وضع گردد اجرا نمايد.
 • براي پيام هاي ناخواسته چنانچه كاربر دريافت كننده متحمل پرداخت شارژ ( Receiving Party pays ) شود ، شما متعهد به جبران آن مي باشيد.
 • مسئوليت آثار سوء ناشي از ارسال پيام هاي خريدار براي مشتريان و جبران خسارت در مقابل كليه دستگاه هاي بازرسي و نظارتي ، به عهده صاحب خط مي باشد.
 • ردو بدل شدن VOIP براي كليه فراهم كنندگان سرويس ممنوع بوده و مسئوليت هاي قانوني بعهده صاحب خط مي باشد.
 • پیامک ایرانیان وظيفه ارسال درخواست به مخابرات را به عهده دارد و براي اطلاع از اين مورد براي هر پيام ارسالي كد رهگيري خاص كه از طرف مخابرات ارسال مي شود را به پيام شما اختصاص مي دهد. لذا مسئوليت ارسال شدن پيام بعد از رسيدن به مخابرات و دريافت كد رهگيري ، از عهده اين مركز خارج و در اختيار مخابرات مي باشد.
 • پیامک ایرانیان حق دارد در صورت لزوم و يا بنا به در خواست مراجع قانوني و بازرسي مطابق ضوابط آشكار نمودن پيام ها و مسدود نمودن آنها قبل از ارسال به كاربران اقدام نمايد.
 • پیامک ایرانیان حق دارد در صورت عدم رعایت قوانین فوق از طرف مشترک ، بدون اطلاع قبلی، پنل ارسال پیامک مشترک را مسدود نموده و حساب وی را جهت جبران ضرر و زیان احتمالی به نفع خود ضبط نماید
 • در صورت تغيير در قيمت تعرفه ها از طرف اپراتور سوم مخابرات اين تغييرات براي صاحب خط اعمال مي گردد.
 • ارسال هرگونه پیامک با مضامین جوک، تهدید آمیز، برنده شدن، جایزه و پیام های بی محتوی ممنوع است و با متخلف برابر با قانون برخورد می شود.
 • کلیه استفاده کنندگان از پنل های پیامک ایرانیان موظف به مطالعه آخرین قوانین، اخبار و اطلاعیه های درج شده در صفحه نخست پنل اس ام اس خود هستند.
 • پنل طراحان شامل پشتیبانی و راهنمایی فنی در استفاده از افزونه های لابراتوار نیست.
 • عودت وجه در ماه اول شامل کسر هزینه خط اختصاصی و 30% از کل شارژ می باشد. و در ماه های آتی امکان عودت وجه وجود ندارد.
 • محتواي پيام ارسالي مي بايست با هر يك از اصول پنج گانه زير مطابقت داشته باشد.
  1. با اصول و مباني دين اسلام و قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران مغايرت نداشته و در تضاد نباشد.
  2. باعث تشويش اذهان عمومي نگردد.
  3. مخل نظم و آرامش حاكم بر جامعه آسيب نرساند.
  4. به اخلاق حسنه حاكم بر جامعه آسيب نرساند.
  5. با سياستهاي فرهنگي ، اجتماعي و اقتصادي كشور مغايرت نداشته باشد. 

تعرفه های اس ام اس پیامک ایرانیانسطح ١ سطح ٢ سطح ٣ سطح ٤ سطح ٥ سطح ٦ سطح ٧ سطح ٨ سطح ٩
پیامک فارسی (تومان)خطوط 1000 و 3000 14,9 13,8 13,6 13,4 13,2 13 12,8 12,6 12,4
پیامک فارسی (تومان) خطوط 5000 13.5 12,8 12,6 12,4 12,2 12 11,8 11,6 11,4
حداقل خرید (تومان)

30,000

200,000 600,000 1,100,000 2,250,000 3,500,000 4,800,000 5,900,000 7,000,000
خرید و فعال سازی آنلاین خرید آنلاین پنل اس ام اس پیامک ایرانیان
خرید آنلاین پنل اس ام اس پیامک ایرانیان
خرید آنلاین پنل اس ام اس پیامک ایرانیان
خرید آنلاین پنل اس ام اس پیامک ایرانیان
خرید آنلاین پنل اس ام اس پیامک ایرانیان
خرید آنلاین پنل اس ام اس پیامک ایرانیان
خرید آنلاین پنل اس ام اس پیامک ایرانیان
خرید آنلاین پنل اس ام اس پیامک ایرانیان
خرید آنلاین پنل اس ام اس پیامک ایرانیان
کلیه پنل های کاربری معاف از مالیات بر ارزش افزوده هستند.
هزینه پیامک لاتین 2.5 برابر پیامک فارسی است.
شش خط عمومی رند از تمامی اپراتورها بصورت امانی در پنل قرار داده شده است.
هزینه خط اختصاصی 16 هزار تومان است.


اشتراک گذاری در گوگل پلاس
اشتراک گذاری در فیس بوک
اشتراک گذاری در تویتر
اشتراک گذاری در لینکدین
از آخرین بروزرسانی ها و امکانات با خبر شوید. Google+
LiveZilla Live Help